1998 yılında PVC sektöründe kanıtlanmış tecrübesi ile 2007 yılından itibaren Açılır Tavan , Açılır Çatı  ve Sabit Cam çatı sistemleri, Kış Bahçesi, Teras Kapatma ve Havuz kapatma, Cam Bölme, Cam Kapı, Cam Korkuluk, Katlanır cam, Giyotin cam sistemi, Giyotin Cam Balkon  sistemlerinde küçük, orta ve kurumsal düzeyde müşterilerine geniş bir yelpazede imalat ve montaj hizmet sunan İstanbul merkezli bir kuruluştur.

Yenilikçi yaklaşımı ve zarif ürünleri ile tanınan Vera Forza, bugün pazarda lider bir role sahiptir. Alüminyum ve cam içeren projeler için ihtiyaç duyulan her şeyi oluşturan eksiksiz, tam entegre bir üretim hattı ile alanındaki en dinamik şirketler arasında yer almaktadır.

Vera Forza ürünleri pazarın dikkatini çekmeye devam ediyor. Şirketin büyümesinin çoğu, metal konstrüksiyon alanında yenilikçi çözümlerin geliştirilmesiyle aynı zamana denk gelmektedir. Vera Forza, uzun yıllara dayanan tecrübesinden hareketle pazarın doğasını ve yönünü değiştiren ve yeniden tanımlayan ürünler yarattı.

Bu sayısız tasarım yeniliği çoğunlukla ayrıntılarda gizli olmakla birlikte hem zarafet hem de ortak bir soruna değerli bir pratik çözüm elde etmek için yapılması gereken ayrıntıdır.

VeraForza’nın uluslararası pazardaki sürekli varlığının yanı sıra temkinli, hedeflenen büyüme stratejisi, şirketi dünya çapında 40’tan fazla ülkede ihracatı ve ortaklarından oluşan bir ağ ile uluslararası düzeyde bir yenilikçi saymıştır.

Üretimde kullanılan malzeme kalitesine verilen önem ve montaj aşamasında uygulama çözümlerimiz sayesinde mekanlar içerisinde uygulanan tüm ürünler gelecekte değerli bir yatırıma dönüşmektedir. Ürün geliştirme departmanımız müşterilerimizin taleplerini karşılama çözümleri üretir ve zarif tasarımlar, dayanıklılık ve kullanım kolaylığına verilen önem ile birlikte geleceğin konforunu yaşatmaktadır.

Vera Cam Sistemleri yapısını tanımlayan ve en değer verilen unsur, müşterilerimiz ile güven ve şeffaflığı teşvik eden bir ilişki içerisinde olduğuna dair inancımızdır. Cam sistemleri sektöründe sürekli yenilikçi olma gayretimiz % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz bu eşşiz unsurları tanımlamaktadır. Her zaman en yüksek standartlarda güvenilir hizmetler sağlamak ilk hedefimizdir. Vera Yapı Cam Sistemleri olarak satış sonrası danışma ve teknik hizmetlerimiz ile sektörde öncü olmak istiyoruz.

Misyon: Müşterilerimize uygun fiyatlar içerisinde maksimum kalitede ürün konforu sağlamak ve yaşam alanlarına uzun yıllar değer katacak sorunsuz çözümler sunmaktır.
Vizyon : Küçük, orta ve büyük ölçekli projelerde kurumsal düzeyde çözümler sunarak,imalat sektöründe ve profesyonel montaj hizmetleri ile birlikte, müşterilerimize en iyi yapılar inşa etmek için çalışıyoruz.